Kurumsal

Moripek  tekstil sektöründe  70 yıla yaklaşan geçmişi ile 3 kuşaktır sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, ilk günkü amatör heyecanı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyar. Firmamız kurulduğu günden itibaren tekstil sektöründe müşteri memnuniyeti ve kaliteyi kendine ilke edinmiş olup  en büyük hedefi ,çağın getirdiği yeniliklerle birlikte her gün gelişerek  daha sağlam ve emin adımlarla ilerlemektir. Firmamız 2010 yılı itibariyle Morelli Exclusive design markası altına dijital baskı üretimine yaptığı yatırımlarla bu alanın öncülerinden olarak vizyonunu ortaya koymuştur.

Moripek kendi tasarımları ve dünyanın önde gelen desen stüdyolarının iş birliği ile bayan dış giyimine yönelik farklı koleksiyonlar hazırlamaktadır. Dünya modasını ve trendlerini çok yakından takip eden kadromuz bunu kendi tecrübesi ve vizyonuyla birleştirerek yılda 2 asıl ve 4 ara olarak toplam 6 exclusive design koleksiyon ve müşteri odaklı fast fashion trendlerini siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Moripek servis hızı, kalitesi ve uzman kadrosu le hem yurtiçi hem yurtdışı Avrupa ve Amerika pazarlarındaki payını her geçen gün müşterilerine sunduğu hizmet ile arttırmaktadır.